Де можна потусити в Че?

 Цей пост буде про Чернівці, вірніше про те чого їм бракує...
Відразу попереджую, даний пост не містить реклами і висловлює індивідуальну субєктивну думку автора 

Нещодавно обговорювали з подругами куди піти на дискотеку. І знаєте що? Виявилось, що в нашому місті немає нормальної дискотеки. 

Почнемо з контингенту. В Чернівцях немає жодного клубу, куди б не пускали дітей. Особисто мені хвалились і показували фото з вечірок всіх під ряд чернівецьких клубів, діти починаючи з 14 років. Це не нормально. Вибачте, в магазинах на касах можуть вимагати в мене 25-річної особи документи, перед тим як продати пиво, в той момент, коли таке не робиться в місцях, де таке повинно робитись обовязково. Ви пускаєте дітей в місце, яке не підпадає під їх вікову категорію. Це проблема адміністратоорів та охоронців, які за 200-300 грн можуть закрити очі на такі дрібниці.

Музика та робота діджеїв. З усіх дискотек на яких я побувала в жодному клубі мене не задовільнив музичний супровід. Що рік, що пів року тому один і той самий мотив, додається кілька супер модних та сучасних треків, на цьому талант закінчується. І це в той момент, коли щодня випускаються десятки дійсно крутих треків, існують засоби для скачування цієї музики у вільному доступі. Здається діджеї забувають, що не всі приходять на дискотеку нарубаними гірше нікуди, є відвідувачі, які дійсно хочуть відпочити та потанцювати під легеньким алкогольним спянінням. Замість того, приходиться дійсно нарубатись по саме не хочу, щоб виникло хоч якесь бажання потусити під той музичний відстійник, який тобі крутять. Шановні, табличка Егаїст ще нічого не вирішує, все вирішує безвихідність становища в плані відсутності альтернативи. 

Чистота. Це критерій, які можуть запросто завалити всі клуби. Не подумайте, що я бігала з ганчіркою по клубах і перевіряла пилюку, але з розмов знайомих барменів, офіціантів і після цього власних спостеежень в клубах скрізь лежать гори пилюки, я вже мовчу про той спосіб яким обробляють посуд, який інколи так і подається в слідах від пальців і т д. Ми приходимо в подібні заклади, щоб отримати задоволення, скинути весь той негатив, який накопичився на роботі. Натомість отримуємо повні легені пилюки.

Різного роду хардроки, монархи, сфери і тому подібне давно стали дискотеками  для тих хто ще не отримав атестати. Як на мене, порівняно нормальними залишились сорбонна та егоїст. Хоча і від них враження вже добряче попсоване. Наприклад якщо ви потрапите на дискотеку в егоїст, то зможете помітити, що в основному танцюють тільки дівчата, в той момент як чоловіча половина з цікавістю спостерігає за здобиччю. До кінця вечора ряди і одних і інших значно рідішають. При цьому контингент Егоїсту в основному дуже цікавий і відрізняється суттєво від інших клубів. Тут ви звичайно можете зустріти і випадкових відпочиваючих. Але основу складають категорії, які я б назвала «мисливець-здобич». Враховуючи те, що часто там трапляються дівчатка, яким в артішоку пиво б не продали, вважаю необхідним створити на сайті міськради петицію про перейменування егоїсту в заклад «Жди меня», де батько шукає свою давно загублену доньку. Вибачте, інакше я охарактеризувати побачені картини не можу. Не піддається логіці те, що чоловік років за 40 активно клеїть дівчат до 25 (в кращому випадку). Я розумію молоді, чарівні і активні, але....

При цьому фейсконтроль відповідний: солідні чоловіки з тугим гаманцем і привабливі молоденькі дівчатка снімаємой зовнішності. В сорбонну, як я помітила приходять уже з «уловом», тому тут підкатують рідко. 

Що залишається людям, які хочуть просто відпочити в клубі, потанцювати і розслабитись, без пяних підлітків, підкатів типу «шо па чьом, дєвчьонкі?» і т. д.?

Висновки можу сказати однозначні, в Че не залишилось жодного нормального нічного клубу, з дійсно віковим фейсконтролем, нормальним контингентом, якісною музикою. На жаль, наші клуби зашкаливши на початку рейтинг з часом відмовляються пахати на його підтримання, повільно скочуючись до рівня притону, яким цікавляться здебільшого підлітки, які раді, що їх пустили в нашумівший крутий клуб; або дядіньки і тьотіньки, яким «грустна, пічальна і адінока єтім холодним вєчєром».  

 

1 коментар

Женя Пашняк
Трошки побував у інших куточках України і не тільки, є з чим порівняти. Поживши трішки в Дніпрі, було дуже дивно, коли я 25-літній чоловік прийшов у тамтешній супермаркет, здається навіть «Сільпо», був здивований, коли в мене попросили пред'явити паспорт при купівлі бутиля коньяку. Про клуби, я взагалі мовчу, можливо тому, що це місто-мільйонник і дорослих самодостатніх людей там вистачає, я за тих декілька разів, що був у клубах, не зустрів жодної молоді, яка виглядала би молодше 18, або тих, хто прийшов в клуб за допомогою своїх товаришів, бо самому тяжко це зробити.
Музика — це взагалі біда, таке враження, що записано є декілька сетів, які й граються постійно, правда інколи, щоб заробити ще більше грошей, вставляють пісні на замовлення, що можуть повторятися по 2-3 рази, головне, що гроші платять, а те, що вже набридло, то таке.
На рахунок того, що чоловіки за 40 клеють дівчат, яким можливо є 20, а можливо і ні, то тут вважаю, це вже як дівчина себе подає, якщо вона вважає, «що я розведу цього дядьку на коктейль і потім змиюся тихенько», то я знаю, що такі варіанти спрацьовують, бо не раз чув про таке від своїх знайомих дівчат, правда такого не розумію, бо ніколи не знаєш на кого потрапиш цього разу, хтось любить, коли його за дурня вважають, а хтось може і відповісти не цю зневагу дуже жорстко, але не буду про це писати. В будь-якому випадку, тут право за дівчиною, в неї завжди є вибір.
Трішки бісить, коли приходиш в клуб, той самий Егоїст, а таке враження, що ти в Румунію заїхав, але я не хочу образити когось, з тих країв, або румуномовних людей, я ніколи не страждав на расову або мовну дискримінацію, правда шкода, що коли я хочу витратити свої потом і кров'ю зароблені гроші і потанцювати під хорошу музику, потрапляю в місце, де тебе можуть не впустити, бо ти не прийшов тратити «доляри і єври», які мама заробляє миючи ноги, а можливо і щось інше італійцю, або комусь іншому із Євросоюзу. Шкода, що в нашій країні до тебе відносяться як до раба, який повинен заробити у одного хазяїна і витратити у нього же ці гроші, бо альтернативи немає. Шкода, що багато наших людей вважає американців «тупими, відсталими чи ще якось там», а по-факту нам до їхньої інфраструктури і рівня життя років 50 мабуть не вистачить.
Вже цілу статтю настрочив у коментарі. Певно досить вже з мене і так забагато вільного місця забрав у Вас.
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте