Ложка дьогтю в коктейль з медом

Незважаючи на чисельні побоювання щодо зіпсування і так не вельми хорошого іміджу України в результаті можливого провалу Євробачення, мені здається все пройшло набагато краще, ніж всі очікували.

Якщо забути про затори на київських дорогах, недобиті автомагістралі тощо, закритись суто в залі концерту, то здається, що ви перебуваєте в одній з найбільш розвинених країн) 

Сумніватись в успішності Євробачення не було сенсу. Українські політики хоч і клептомани, але все ж не тупі. Конкурс був чудовою можливістю продемонструвати світу, що ми, в умовах економічної кризи, військового протистояння з агресором, здатні взяти на себе відповідальність і показати шик, що і було зроблене. 

Особливо мені сподобались національні мотиви скрізь де тільки можна: костюми ведучих, виступи поміж учасників тощо. Українці вирішили виділитись і це Євробачення було пронизане наскрізь українством. А виступ Онуки в кінці з трембітами — це просто бомба!!. 

Проте годі дефірамбів. Пора ковтати дьоготь після ложки меду. 

І вже склалась традиція не дуже хороша, після перемоги на Євробаченні наші наступні музики чомусь займають вкрай не високе місце в рейтингу( Загадайте «Разом нас багато».

Хоча мені не особливо сподобався виступ українських конкурсантів, вкрай. Здається зазнались( На нацвідборі були яскравішими! Та й Джамала більше кричала, ніж співала, а її поведінка на публіці більше нагадує жінку, яка знайшла хорошого чоловіка і вимахується, вимагаючи брюлікі і мерса, не розуміючи наскільки хитке її становище. Розчарувалась в ній. До перемоги — була папроще. 

Наступне питання: хтось мені пояснить, що робив на сцені Монатік??? З якого дива? Сказати що це був не формат і великий пшик не сказати нічого( Набагато краще дивились би на тому місці Хардкіс чи Меловін чи будь хто з тих, хто бажав брати учась в конкурсі. Можна було б вибрати фаворитів з нацвідбору. Можливо питання в кумовстві з Оторвальдом? Питання. 

Наступне, мені здається, що група Оторвальд не зовсім підходила на конкурс. Можливо, просто через те, що хлопці гарно і довго працюють, а чергова перемога нам не була потрібна, хлопцям просто дали шанс пропіаритись на всю Європу. Немаю нічого проти гурту, дійсно цікавий, пісні хороші, працють багато, сімпатяшки, але....

Перемога Португалії свідчить як на мене про те, що Європа «устал, хочу любви». Політика, економіка, напряжність, епатаж… дістало… хочеться спокою, невагомості, романтики, наївності і т.д.

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте